Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GO Gup Stenungsund 2019-03-30
2019-04-01 12:41

Det var ett rejält gäng som tävlade i GO Cup i Stenungsund under helgen som gick, totalt 31 stycken!

På plats var våra tappra ledare David, Morgan, Jonna och Filip som även fick tacksam hjälp av våra eminenta föräldrar att få tävlingen att bli en positiv upplevelse.


Resultat:


Kerem ABDULLA                          Guld                   P11

Danni CENANOVIC                      Guld                   P9

Julia FÄLLBERG                           Guld                   F11

Emilia HELLGREN HELGESSON     Guld                   F11

Antoni LUKASIEWICZ                  Guld                   P9

Tilde ANDERSSON                       Silver                  F11

Emil CARLSTRÖM                        Silver                  P9

Jennifer GREEN                           Silver                  F13

Randip SINGH BALOL                  Silver                  P11

Vincent SKILLING                        Silver                  P13

Mose AL TAYYAR                        Brons                 P13

Markus BÅÅT                              Brons                 P11

Doris DAHLIN                             Brons                 F11

Petter FOCK                               Brons                 P13

Linus GERDSBERG                      Brons                 P13

Johanna HOLMQVIST                 Brons                 F13

Anton MÅRBERG                        Brons                 P11

Maja PAULINDER                       Brons                 F11

Domenik RALEVSKI                    Brons                 P11

Filip THORLIN TAKAS                 Brons                 P9

Emilia Thornberg                       Brons                 F11

Benjamin BESIC RAZIS              4:e plats            P11

Lovisa CARLSTRÖM                   4:e plats            F11

Emilia ERICSSON SUAREZ          4:e plats            F13

Filip GRZYBOWSKI                     4:e plats            P9

Arvid IVARSSON                        4:e plats            P11

Nora KÄLLVIK                            4:e plats            F11

Filippa NILSSON                         4:e plats            F11

Alexander REDMOND                  4:e plats            P11

Felicia SRSEN                             4:e plats            F9

Nelli TIIKKAJA                            4:e plats            F13



Nyhetsarkiv
Glad Påsk!2019-04-14 19:26
Girl Power!2019-03-28 00:25
Judo under sportlovet2019-02-08 23:41
JK Budo byter bank!2019-01-20 11:20
Gott Nytt År!2018-12-31 11:23
Julavslutning 15/122018-12-09 20:07
En fin dag på GO Cup2018-10-27 18:36
Gothenburg Judo Open2018-10-21 21:47
Triumfcupen hos JK Budo2018-09-30 19:26
Judodraget 20182018-09-30 13:57
Start lekjudo2018-08-27 12:54
2018-08-19 13:07
Glad Midsommar2018-06-17 09:14
GDPR för JK Budo2018-05-24 20:44
Hajime Cup i Varberg2018-04-08 10:54
Påsklovsträning2018-03-28 15:38
GO cup i Stenungsund2018-03-25 20:34
Årsmötet 20182018-03-15 08:48
Judo 5 på söndag2018-02-22 14:09
Kommande uppstarter2018-02-12 18:22
Sportlovsträning2018-02-09 17:51
Vårterminen 20182018-01-24 13:41
 
Sponsorer